DLA PRACOWNIKÓW
 

        Osoby poszukujące pracy mogą skorzystać z naszych ofert, w których  możemy zaproponować zarówno zatrudnienie w naszej firmie obsługującej swoich kontrahentów jak i w ramach pośrednictwa pracy realizowanych dla firm poszukujących za naszym pośrednictwem kandydatów. 

        

Praca za granicą
 

     Oferujemy pomoc w znalezieniu legalnej  pracy na terenie Holandii i Niemiec. Każdego tygodnia przedstawiamy nowe oferty, z których można wybrać coś dla siebie, niezależnie od posiadanych kwalifikacji. Głównym kryterium przy rekrutacji jest po prostu chęć do podjęcia pracy. My zajmujemy się resztą. Po podpisaniu umowy z SUPERAGENCJĄ wyjazd do pracy za granicą nie będzie wyprawą w nieznane.
 

    Zapraszamy do naszego biura na spotkanie, podczas którego przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące podjęcia pracy i pobytu za granicą. Osoba kierowana za naszym pośrednictwem za granicę, posiada komplet informacji dotyczących zarobków, miejsca pracy, kwater . 
 

    Osoba, dla której wykonujemy usługę POŚREDNICTWA PRACY nie ponosi z tego tytułu żadnej opłaty. O wszystkich ewentualnych kosztach, np. związanych z przejazdem, informujemy przed wyjazdem. Kandydat kierowany przez nas do pracy otrzymuje kontakt do naszego przedstawiciela, który pomoże w koordynacji przyjazdu na miejsce docelowe i rozpoczęcia pracy. 

   

Jeżeli już się Państwo zdecydowali, to prosimy o telefon w celu umówienia dogodnego terminu spotkania w naszym biurze lub prosimy o przesłanie kwestionariusza lub cv na adres: rekrutacja@superagencja.eu.
 

ZAPRASZAMY !!!