Наша пропозиція для працівників

Шановні,

наш досвід роботи і розізнання в проблемах на ринку праці в Польщі і в Європі дозволило нам створити організацію, що надає послуги роботодавцям і працівникам.

   Польські компанії часто зустрічаються з проблемами в досягненні поставлених цілей, котрі пов’язані із відсутності працівників, на вакантні посади. Наявність такої проблеми змушує роботодавців до пошуку працівників за межами країни.

   Політична та економічна ситуація за східним кордоном Польщі є причиною того, що значна кількість громадян, між іншим, з України, шукає роботу в нашій країні. Бажаючи допомогти, у відповідь на попит Суперагенство надає послуги з працевлаштування. Допомагаємо роботодавцям знайти співробітників, а Вам знайти легальну роботу на території Польщі.

   Бажаючи можуть почпти працювати на умовах тимчасової праці. Прийняті нами працівники виконують поставлені роботодавцем-користувачем (фірма, для якої виконуємо послугу) завдання, під його керівництвом. В такому випадку, Ви підписуєте договір з нашим агенством, яке бере на себе більшість обов'язків роботодавця, пов'язаних з працевлаштуванням, таких як: виплата заробітньої плати, відведення оплат та податків, зголошення працівника до державної страхової установи.

   Також надаємо послуги в сфері працевлаштування. В цьому випадку знаходимо для Вас робоче місце, а трудовий договір Ви підписуєте з фірмою, в якій будете працювати.

   Ми не беремо з Вас оплат за вакансію. Допомагаємо в оформленні документів пов'язаних з перебуванням, працею та проживанням в Польщі. У випадку, коли прийняття на роботу вимагає додаткових оплат, наприклад, перекладу документів, то повідомляємо про це раніше.

   Наша фірма внесена до реєстру  суб'єктів, що займаються посередництвом праці, під номером 14482. У польщі це необхідна вимога для ведення такого виду підприємницької діяльності згідно з правом. Багато новіх осіб, що приїжджають з-за східного кордону до Польщі, натрапляють на шахраїв, котрі наживаються на труднощах, які виникають на початку перебування в чужій країні. Ми можемо запевнити Вас в своїй чесності і в тому, що прагнемо аби наші клієнти були задоволені співпрацею з нами.

Зацікавлених просимо зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти: rekrutacja@superagencja.eu

Ви можете відвідати наш офіс, що знаходиться за адресою:

 97-200 Томашув  Мазовецький / ul. Zawadzka 84, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

 

ВІННИЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

Людей, зацікавлених у пошуку легального працевлаштування в Польщі (як і в інших країнах Європейського Союзу), можуть отримати інформацію безпосередньо в філії нашої компанії, розташованої в Україні, у м.Вінниця.

Відвідавши або зв'язавшись з представництвом нашї філії, ви взнаєте більше детальної інформації про послуги, що надаються Супергагенцією.

Під час візиту до нашого офісу, ви маєте можливість:

- знайти вакансію у будь-який сфері в компанії Superagency

- скласти трудові договора, яки надає компанія Superagency

- працювати в рамках пропозицій, запропонованих партнерами Superagency (також у Німеччині)

- допомога в отриманні візи, картки проживання та ін.

- переклад документів

- допомога при вступі у ВНЗ

- консультації щодо отримання Карти Поляка

 

На місці ви будете проінформовані про всі деталі, яки вас цікавлять.

Ви будете повідомлені про всі витрати і вимогання зі сторони роботодавців, щоб поїздка на роботу не виявилася пригодою, повною неприємних сюрпризів.

Ви заповните необхідні документи, які дозволять розпочати процедури, пов'язані з отриманням дозволів та працевлаштуванням.

В офісі ви обговорюєте деталі своєї поїздки, місце проживання, документи.

Адреса офісу:

Вінниця, вулиця Соборна 38/11

Адреса електронної пошти: winnica@superagencja.eu/ irena.tabachuk.70@mail.ru

Телефон (viber) Ірена Табачук +380972367218